Austrālijas aitu suņu kucēni

Svetlana / 26-03-2013 / Kucēni

Austrālijas aitu suņu kucēni

Vecāki:
Māte: Tres Colores Ure de Jorka (Somija/Latvija) - LV, LT, EST, BALT JCH&CH
Tēvs: Tres Colores Zimzalabim (Somija/Latvija) - LV, LT JCH, BISS4

Kucēniem būs apmaksāti FCI/LKF ciltsraksti. Abi vecāki veseli: brīvi no displāzijas (AA/00 un BB/00), tīras acis un tīrs Hsf4 gēns (brīvi no vairuma iedzimto kataraktu paveidu). Kucēni tiek pārdoti tikai ar pirkuma-pārdevuma līgumu (ar finansiālu garantiju pret iedzimtām slimībām), čipēti, atbilstoši vecumam vakcinēti un attārpoti un ar ES mājdzīvnieka pasi.

Kucēnu mamma ir ar ganīšanas instinktu (ir piedalījusies vairākos ganīšanas semināros, kā arī ikdienā strādājusi par aitu ganu), ir piedalījusies arī daudzos citos sporta pasākumos.
Tēvs ir Baltijas čempions kamanu suņu sportā, pārbaudīts ganīšanas instinkts, ļoti enerģisks suns.

Austrālijas aitu suns - suns pareizais.
Lielisks palīgs aitu fermā (viens kucēns no iepriekšējā metiena jau reāli palīdz fermā)

Viens no gudrākajiem un vieglāk apmācāmajiem suņiem pasaulē. Suns ar ļoti augstu enerģijas un intelekta līmeni. Vēlams turēt kopā ar kādu citu suni. Lieliski pieskata bērnus un viegli sadzīvo ar citiem mājdzīvniekiem. Šīs šķirnes suņi ar labiem panākumiem startē frisbija, adžilitī un aitu ganīšanas sacensībās. Dēļ sava universālā kažoka var dzīvot gan iekšā gan ārā (kucēni netiek pārdoti uz mājām, kur tie pavadīs lielāko daļu laika vieni). Austrālijas aitu suns ir saimnieka ēna. Nepieciešams ikdienišķais cilvēciskais kontakts.

Cena: no 700 EUR (490 LVL) - pieejamas 2 meitenes un 1 puika
Vairāk informācijas skatīt mājas lapā: www.suni.lv/vr
Kontakti: Sandra - (+371) 26543777 - sandra.eldmane@gmail.com